Na rynku usług poligraficznych
istniejemy od 1995 roku.
Daliśmy się poznać jako solidny
partner dla wielu wymagających klientów - agencji reklamowych, wydawnictw i odbiorców końcowych.

Maszyny Drukarskie

Wciąż podążamy za nowymi rozwiązaniami wpływającymi na wzrost jakości naszych usług. Dlatego na bieżąco odnawiamy swój park maszynowy. Dzisiaj nasze maszyny to:
 
  • pięciokolorowa KBA RAPIDA 75-5+L ALV3 Hy/UV (z zespołem lakierującym)

Maszyna przystosowana do druku farbami konwencjonalnymi i UV w systemie HR-UV, z hybrydowym systemem lakierującym do lakierowania lakierami wodnymi (dyspersyjnymi) oraz UV. 

maksymalny format arkusza:                    530×750 mm
maksymalna powierzchnia zadruku:          520×735 mm
grubość podłoża:                                     od 0,04 do 0,8 mm
 
W druku UV maszyna daje możliwość stosowania energooszczędnej i przyjaznej dla środowiska technologii HR-UV. Potrójny segment przedłużonego wykładania z hybrydowym zespołem lakierującym umożliwia wykorzystanie do uszlachetniania zarówno lakierów dyspersyjnych, jak i UV. Nowa instalacja otwiera możliwość drukowania w większym niż dotychczas zakresie gramatur – do grubości podłoży 0,8 mm. Farby UV dają możliwość zadruku podłoży niechłonnych i trudnych, takich jak folie PP, PCV, PET, czy IML oraz podłoża metalizowane. Ponadto cechują się wysoką odpornością na substancje chemiczne i uszkodzenia mechaniczne. Natychmiastowa polimeryzacja i utwardzenie farby w trakcie druku umożliwia poddanie arkuszy dalszej obróbce bezpośrednio po druku, nawet w przypadku intensywnego pokrycia farbą, wydatnie wpływając na możliwość skrócenia czasu realizacji zleceń i podniesienie jakości. Zastosowanie lakierowania UV on-line  stwarza nowe możliwości w zakresie znakomitego uszlachetniania arkuszy lakierami efektowymi (drip-off, twin z efektem mat/błysk, skórki pomarańczy etc.) oraz lakierowania selektywnego UV. Zaimplementowanie w maszynie systemu QualiTronic Color Control polegające na wyposażeniu maszyny w kamerę dokonującą w trakcie druku pomiarów nafarbienia i kontrolującą je w czasie rzeczywistym podnosi kontrolę jakości na najwyższy poziom.

 
  • pięciokolorowa KBA RAPIDA 75-5+L PRO (z zespołem lakierującym)

maksymalny format arkusza:                    530×750 mm
maksymalna powierzchnia zadruku:          520×735 mm
grubość podłoża:                                     od 0,04 do 0,8 mm
 
Inwestycja w najnowsze rozwiązania w konwencjonalym druku offsetowym zrealizowana w roku 2019.


 
  • dwukolorowa HEIDELBERG SPEEDMASTER SM74
 
maksymalny format arkusza:                     520×740 mm
maksymalna powierzchnia zadruku:        510×740 mm
grubość podłoża:                                         od 0,03 do 0,6 mm
możliwości druku:                                        2+0 (SW: 1+1)
 
Wszystkie maszyny są zaawansowane technologicznie (automatyczne densytometry skanujące, suszenie podczerwienią, termostatowanie walców farbowych itd.) oraz w pełni zautomatyzowane (wymiana płyt, interfejs CIP4, itp.).
 
Wszystkie udogodnienia sprawiają, że druk odbywa się sprawnie i starannie, co ma bezpośrednie przełożenie na komfort współpracy z naszymi klientami.
 
Dzięki temu możemy zaoferować Państwu druk plakatów, druk ulotek, druk katalogów reklamowych i handlowych, druk broszur, druk folderów, druk książek, druk kalendarzy, druk notesów, druk teczek firmowych, druk etykiet, druk broszur, druk papierów firmowych, druk papeterii, druk opakowań  i druk innych akcydensów zgodnie z najwyższymi standardami jakości.  
Strona główna|O drukarni|Maszyny drukarskie|Introligatornia|CTP|Kontakt
strony internetowe Webstar & PelcIT