Na rynku usług poligraficznych
istniejemy od 1995 roku.
Daliśmy się poznać jako solidny
partner dla wielu wymagających klientów - agencji reklamowych, wydawnictw i odbiorców końcowych.

O naszej drukarni

Zaczynaliśmy od specjalizacji w drukach reklamowych – musieliśmy drukować i oprawiać szybko i w bardzo dobrej jakości. Potem, w miarę rozwoju firmy poszerzyliśmy naszą działalność o współpracę z wydawnictwami – drukujemy i oprawiamy książki, broszury i czasopisma – dokładnie i bezproblemowo.

Zaczynaliśmy od posiadania jednokolorowej maszyny offsetowej. Dzisiaj regularnie wymieniamy maszyny na nowsze, aby nowoczesną technologią i profesjonalną obsługą spełnić oczekiwania naszych klientów. Tak staliśmy się jedną z wiodących drukarń w Krakowie.

Nasi drukarze to doświadczeni i odpowiedzialni specjaliści. Dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie możliwości arkuszowej techniki offsetowej w zadruku arkuszy o maksymalnym formacie 530 × 750 mm.

Posiadamy własne studio CTP z możliwością druku ozalidów i proofów kolorystycznych.

Specjaliści z naszego studia graficznego pomogą przy projektowaniu, jak i przy przygotowaniu plików do druku.

Drukujemy na papierach powlekanych i niepowlekanych w gramaturze od 50 g/m2 do 450 g/m2, na papierach samoprzylepnych, etykietowych, ozdobnych oraz tworzywach specjalnych.

Pokrywamy druki lakierem dyspersyjnym w linii, również w systemie TWIN.

Bigujemy, falcujemy i sztancujemy. Jesteśmy w stanie zaoferować prawie wszystkie techniki uszlachetniania druków: lakierowanie UV, lakierowanie UV selektywne, foliowanie na zimno i na gorąco, tłoczenia, złocenia, kaszerowanie i inne.
 
Oprawiamy w oprawę miękką klejoną i szytą drutem.
 
Dostarczamy gotowe druki do klienta. Na terenie Krakowa całkowicie bezpłatnie.
 
Doradzamy klientom najlepsze rozwiązania w ich biznesie.
 
Obecna gama produktów i usług jest niezwykle szeroka i obejmuje między innymi: druk plakatów, druk ulotek, druk katalogów reklamowych i handlowych, druk broszur, druk folderów, druk książek, druk kalendarzy, druk notesów, druk teczek firmowych, druk etykiet, druk broszur, druk papierów firmowych, druk papeterii, druk opakowań.
Strona główna|O drukarni|Maszyny drukarskie|Introligatornia|CTP|Kontakt
strony internetowe Webstar & PelcIT